3
2
1

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

רכב לאחר תאונת דרכים

במידה ונפגעת בתאונת דרכים חשוב לדעת כי בישראל קיים דין מיוחד התייחס למקרים של פגיעות גוף עקב תאונות דרכים. דין זה מוסדר תחת חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

מה קובע חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים?

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע:

  • אימתי תוכר תאונה כתאונת דרכים
  • מיהו הנפגע הזכאי לפיצוי
  • איזו חברת ביטוח צריכה לפצותו
  • כיצד יחושבו הפיצויים
  • ומהם כל אותם כללי ראיות הנהוגים בתביעות מכוח חוק מיוחד זה

 

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת בנוגע לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הינו שהחוק יצר משטר של אחריות מוחלטת – כלומר במידה והתאונה תוכר כתאונת דרכים ובמידה ויש כיסוי ביטוחי קיימת חובת פיצוי ואין זה משנה האם התאונה נגרמה בשל רשלנותו של הנפגע או לא.

הסדר יעיל ומהיר

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ביקש ליצור הסדר יעיל ומהיר כדי לתת מזור לנפגעי תאונות דרכים, אולם במקרים רבים, ובעיקר באותם מקרים שבהם נגרמו נזקי גוף קשים, עדיין ההליכים עשויים להתנהל במשך זמן רב.

 

אם נפגעת בתאונת דרכים יש לפנות לעורך דין נזיקין ובאופן ספציפי לעורך דין תאונות דרכים אשר יוכל לפעול למימוש הזכויות באופן מירבי.

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון

 

כדי לקבוע האם נותרה נכות רפואית לאותו נפגע יש להגיש בקשה למינוי מומחה מטעם בית המשפט (או כאשר מדובר בתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה לעיתים קביעת הועדה הרפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי היא זו שתחייב). לא ניתן לצרף חוות דעת פרטיות מטעם הנפגע או מטעם חברת הביטוח. למידע נוסף אודות מינוי מומחה רפואי בוועדה רפואית של ביטוח לאומי לחצו

 

משרד עורכי דין ניצן מרום ושות' בעל ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעים אשר נגרמו להם נזקי גוף קשים כתוצאה מרשלנות רפואית, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ותאונות קשות אחרות וכן מימוש זכויות מול ביטוח לאומי.

 

משרדנו מייצג נפגעים רבים אשר נפגעו בתאונות דרכים ואשר סבלו עקב התאונה מפריצת דיסק, שברים בחוליות הגב, פגיעות ראש, שברים, קרע במיניסקוס, קרע ושבר בכתף ועוד.

במשרדנו ניתן לקבל ייעוץ ראשוני להערכת סיכויי התביעה ושוויה ללא התחייבות!

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס