3
2
1

איך לבחור עו"ד לתביעת רשלנות רפואית?

חיפוש אחר עורך דין

במקרים של רשלנות רפואית עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך למטופל עם פגיעה קשה בתפקודו ובאורח חייו. על כן יש חשיבות רבה לבחירת עורך דין לרשלנות רפואית מנוסה ומיומן אשר יוכל לנווט את התביעה ולנהלה בהצלחה. במדריך קצר זה נשתדל לספק בידכם כלים שיעזרו לכם לבחור את העורך הדין עבור תביעתכם.

בירור תביעת רשלנות רפואית מצריך ידע משפטי ורפואי כאחד. נדרשת מיומנות וניסיון רב, הן בהוכחות הרשלנות עצמה, והן בהוכחת הנזק שנגרם למטופל, הקשר הסיבתי בין אותה רשלנות לנזק, וכל אותם צרכים רבים שהנפגע יזדקק להם עד לאריכות ימי חייו.

תחומי התמחות של עו"ד רשלנות

תחום הרשלנות הרפואית הינו תת תחום בתוך ענף הנזיקין, ולכן מומלץ לפנות לעורכי דין המתעסקים בתחום נזקי גוף, ובאופן יותר ספציפי מומלץ מאוד לוודא שאותו עורך דין עוסק רבות בתחום הרשלנות הרפואית (שכן לא כל עורכי הדין העוסקים בנזיקין בעלי ידע וניסיון רב בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות).

  • אל תפחדו לשאול את עורך הדין כל שאלה העולה על דעתכם. אחרי הכל, הנפגע הוא זה אשר נאלץ להתמודד עם הפגיעה כל ימי חייו. מומלץ בעיקר לשאול את עורך הדין שאלות לגבי תחומי עיסוקו, הצלחותיו, מידת ניסיונו, המומחים עימם הוא עובד, האם טיפל בתיקים קודמים בעבר, מהי צורת ההתקשרות עם הלקוח ועוד.
  • כדאי לוודא מי עורך הדין שיטפל בתביעה (במשרדים רבים, עורך הדין אשר מנהל את הפגישה הרשמית אינו עורך הדין אשר יטפל בתביעה "ברמת השטח"….).
  • כמובן, שחשוב מאוד להאזין לרחשי ליבכם במהלך המפגש עם עורך הדין. הרי אתם מכירים את פגיעתכם יותר טוב מכל אחר, וישר תדעו עם עורך הדין מבין בתחום ומכיר את הבעייה או לא. יש כמובן גם חשיבות לכימיה שנוצרת בינכם לבין עורך הדין. הרי תביעות אלה צפויות להימשך שנים, ולקשר בין עורך הדין לבינכם יש חשיבות רבה.
  • עוד כדאי לברר כמובן מהם ההוצאות הצפויות בבירור התביעה, בניהולה בבית המשפט ועוד.
  • במשרדים רבים לא גובים עלות עבור פגישת ייעוץ ראשונה וכך גם עובד משרדנו.

לרוב, שכר הטרחה המקובל בתחום רשלנות רפואית נגבה באחוזים מסכום הפיצוי שמתקבל. כלומר, הלקוח אינו משלם שכר טרחה מראש אלא רק במידה ומתקבל פיצוי בהתאם לאותם אחוזים שסכומו.

זכרו: ההבדל בין ניהול תביעת רשלנות רפואית על ידי עורך דין מנוסה ומיומן לבין עורך דין שאינו בקיא בתחום עלול לחרוץ את גורל התביעה!

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום הרשלנות הרפואית וניהול תביעות מורכבות לפיצויים בשל נזקי גוף. ניתן לקבל במשרדנו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות !

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס