3
2
1

נפילה ברחוב תביעה נגד העירייה

נפילה ברחוב

נפלתם ברחוב ונפצעתם? ייתכן ומגיעים לכם פיצויים בתביעת נזיקין! מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין נזיקין לצורך הערכת סיכויים ובירור תביעת נזיקין אפשרית כנגד העירייה.

נפילה ברחוב – תביעה נגד העירייה

כל עירייה אחראית לשטחה הציבורי בתחומה. האחריות הזאת כוללת תחזוקה של המדרכות, הכבישים, המדרגות וכל שטח ציבורי. כאשר אדם נפגע בשל מכשול ו/או מפגע ו/או מטרד ו/או ליקוי כלשהו בעת ששהה ברחוב, ייתכן שהוא זכאי לקבל פיצויים מהעירייה. כך לדוגמא במצבים שבהם נפל בגלל בור במדרכה או ליקוי במדרכה (ריצוף חסר וכו'), מדרגות לא תקינות ועוד. כדי לקבל פיצויים כאלה, יש להגיש תביעת נזיקין לבית המשפט נגד העירייה המקומית.

ניסיון ומקצועיות בתחום – הכרח

לא כל נפילה ברחוב אכן מחייבת את העירייה בתשלום נזיקין. הדין מחייב טיפול ותיקון של מפגעים משמעותיים וכן תחזוקה ופיקוח שוטפים, ועם זאת מכיר בכך שאין אפשרות לעקוב בכל רגע ורגע על כל חלק של העיר, ושייתכנו בדרכים מהמורות קטנות, סדקים, בליטות ושקעים. כדי להבדיל בין המקרים השונים, ולוודא שהעירייה אכן מחויבת בתשלום, רצוי לפנות לעורך דין מקצועי בתחום הנזיקין, ורצוי לאדם בעל ניסיון בתחום אשר ידע להציג את המקרה ואת ההוכחות כראוי, באופן אשר ימקסם את סיכויי התביעה.

הניסיון והמקצועיות של משרד עורכי דין ניצן מרום

למשרדנו ניסיון רב שנים בתביעות נזיקין מכל הסוגים, כולל תביעות רשלנות רפואית מורכבות  ותביעות כנגד העיריות על מפגעים סביבתיים. הודות לניסיון הרב שצבר המשרד, ידעו עורכי הדין במשרד כיצד לתחקר את הלקוח ולברר את העובדות הנחוצות, לדרוש את ההוכחות הנדרשות בנוגע למקום וזמן הפגיעה, איסוף עדויות, הוכחות הנזק הרפואי, ויוכלו לנתב את הגשת התביעה ואת מהלך המשפט באופן אשר ימקסם את סיכוייו של הלקוח לזכות בפיצויים המגיעים לו.

השירות של משרדנו בתביעות נזיקין עקב נפילה ברחוב

במשרד עו"ד ניצן מרום, הלקוח הוא החשוב ביותר. במסגרת שירותי המשרד, הלקוח מקבל הסברים מפורטים לגבי כל חלק בהגשת התביעה ובמהלך המשפט, כולל יעוץ מפורט לגבי הכיוונים המתאימים והדרכה מעשית על כל צעד ושעל.

שכר טרחת המשרד בתביעות נזיקין עקב נפילה ברחוב

שכר טרחת המשרד בתביעות נזיקין עקב נפילה ברחוב הינו באחוזים סכום הפיצוי שנפסק במקרה של הצלחה. כלומר, אין תשלום בעת פתיחת תיק, ורק במידה והתביעה מצליחה משולם שכר הטרחה בהתאם לאחוזים המסוכמים מראש מסכום הזכייה.

ייעוץ ראשוני והערכת סיכויי התביעה ניתנים ללא התחייבות !

כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס