3
2
1

תביעה נגד רופא

תביעת רופא

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית ? מעוניינים להגיש תביעה נגד רופא ? משרדנו יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם ויפעל להגשת תביעת רשלנות רפואית ראויה שסיכויי הצלחה גבוהים בצידה.

 

תביעה נגד רופא

תביעת רשלנות רפואית הינה תביעה המוגשת כנגד גורם רפואי כלשהו, לרוב רופא, בשל הפרת חובת הזהירות של אותו מטפל או טיפול מתחת לסטנדרטים רפואיים סבירים באופן אשר גרם לנזק למטופל. תביעת רשלנות רפואית יכולה להיות כנגד הרופא הישיר שטיפל בנפגע, ולעיתים יש מספר רופאים מטפלים, יועץ מקצועי או מספר רופאים מייעצים וכו'.

בישראל מוגשת אלפי תביעות רשלנות רפואית כנגד רופאים בתחומי רפואה רבים. העובדה כי הוגשה תביעת רשלנות רפואית נגד רופא אינה אומרת בהכרח שמדובר ברופא לא טוב, הרי רופאים מטפלים באלפי מטופלים מידי שנה וגם הרופא הטוב ביותר עלול לשגות במקרה מסוים. יש לדעת, שמשגה פשוט של רופא אינו עולה בהכרח כדי רשלנות רפואית. כדי להגיש תביעה נגד רופא, המקרה צריך להיות כזה שנכלל תחת ההגדרה של רשלנות רפואית. משרדנו יוכל לבחון את המקרה לעומק לאחר בירור כל העובדות ואיסוף החומר הרפואי כדי לקבל את ההחלטה בשאלה האם יש טעם וסיכויים לעילת התביעה. למידע נוסף ובירור לגבי סיכויי עילת תביעה בחינם, צרו עימנו קשר

 

הקושי המשפטי בתביעה נגד רופא

תביעה נגד רופא דורשת מקצועיות רבה וידע רחב בתחום הרשלנות הרפואית. ומדוע? מכיוון שכפי שאמרנו, ההגדרה של רשלנות רפואית ניתנת לפרשנות, ולא כל מקרה נחשב אכן לרשלנות. בנוסף, רופאים מקפידים מאד להגן על עצמם מפני תביעות משפטיות בדרכים שונות, לכן, תביעה נגד רופא עלולה להיות מורכבת מאד, ואף אם הצדק המוסרי עמכם, לעיתים הוא אינו יוצא לאור. לכן יש צורך בעורך דין רשלנות רפואית מומחה בתחום, אשר יוכל לסייע לכם בכל דרך אפשרית להוציא לאור את צדקתכם ולגרום לכך שבמקרים הרפואיים ישולם פיצוי כספי באופן אשר יוכל להבטיח לניזוק המשך קיום בכבוד תוך אספקת מלוא צרכיו המיוחדים בעקבות אותה רשלנות.

הניסיון והמקצועיות של משרנו בתביעות נגד רופאים

משרדנו בעל ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית נגד רופאים בכל התחומים השונים. משרדנו יוכל לייעץ לכם לגבי כדאיות התביעה וסיכוייה, ומרגע שהוחלט על הגשת התביעה, משרדנו יעשה את כל המאמצים כדי שהתביעה תשא פרי. משרדנו אינו מקבל לטיפול כל תביעה ורק באותם מקרים שבהם יש סיכויים ממשיים לפיצוי ובאותם מקרים שבהם יש רשלנות רפואית ממשית תוגש תביעה. בנוסף למקצועיות והניסיון, מספק משרדנו שירות ברמה גבוהה ואינטימית ללקוחות. תביעה נגד רופא היא מורכבת מאד, ולא כולם מודעים להשלכות שלה. במשרדנו תקבלו הסבר מפורט ויחס הוגן לאורך כל הדרך.

שכר טרחה בתביעה נגד רופא

לרוב, שכר הטרחה בתביעת רשלנות רפואית נגד רופא נקבע באחוזים מסכום הפיצוי במקרים של הצלחה. כלומר במידה ומתקבל פיצוי כספי, ישולם שכר הטרחה בהתאם לאחוזים שסוכמו מראש.

 

ייעוץ ראשוני והערכת סיכויים ללא התחייבות, צרו עימנו קשר עוד היום:

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון

 

כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס