3
2
1

פיצוי בסך של כ-165,000 ₪ עקב קרע ברצועה בברך

פציעה בחדר כושר

לקוחת המשרד נפגעה בחדר כושר ידוע כאשר בזמן שיצאה מסאונה במקום לפתע החליקה בשל הרצפה הרטובה, נפלה בפישוק על הרצפה ונפגעה בברך.

 

כתוצאה מהתאונה והחבלה בברך סבלה מרשתנו מקרע חלקי נרחב של הרצועה בברך. מומחה בתחום האורטופדיה אשר בדק את הנפגעת קבעה כי נותרו לה 15% נכות לצמיתות בגין הפגיעה בברך, בשל חוסר יציבות של הברך עם הגבלה ביישור הברך. המומחה הרפואי מטעם הנתבעות העריך כי לנפגעת נותרו אחוזי נכות נמוכים יותר בגין הקרע בברך.

 

משרדנו הגיש תביעת נזיקין כנגד הבעלים של חדר הכושר וכנגד חברת הניקיון שפעלה במקום, בין היתר, בטענה כי לא היו אמצעים למניעת החלקה או שטיחים למניעת החלקה (כגון שטחי גומי), לא היה שילוט המזהיר מפניה החלקה או מפני רצפה רטובה, לא מנעו קיומם של שלוליות מים וסבון ועוד.

 

במהלך ניהול התביעה הוכח, כי זמן מה לאחר התאונה הותקנו במלתחות הנשים וביציאה מהסאונה שטיחים מחוספסים למניעת החלקה.

מומחה בטיחות מטעם הנפגעת ציין כי רצפת המלתחה ביציאה מהסאונה היבשה במלתחת הנשים באותו חדר כושר היתה בעת התאונה רטובה וחלקה ממים ושמפו ולא היו עליה אמצעים למניעת החלקה כנדרש, לא היה שטיח למניעת החלקה ולא היה שלט אזהרה על הרצפה הרטובה.

כדי למנוע סכנת החלקה של המשתמשים בסאונה היבשה, חובה הייתה לרפד את רצפת הסאונה ואת הרצפה ביציאה בשטיח גומי או וניל מחורר ומחוספס או להדביק פסים למניעת החלקה. משטח רצפת המלתחה ביציאה מהסאונה היה חלק ורטוב ולא ענה על דרישות הבטיחות. לדברי המומחה, אין ספק שאילו היו מותקנים שטיחים כאלה בעת התאונה, הנפגעת לא היתה מחליקה. עוד לדברי המומחה, חובה הייתה להתקין שלטי אזהרה בכניסה לחדר הרחצה, כפי שהיו מונחים בסמוך לסאונה היבשה במלתחת הגברים, וכפי שהונחו מאוחר יותר גם ביציאה מהסאונה במלתחת הנשים.

 

בסופו של דבר, הסכימו הנתבעים לשלם בפשרה אשר קיבלה תוקף של פסק דין סך של 165,000 ₪.

 

במידה והחלקתם כתוצאה ממפגע מומלץ לפנות אל עורך דין נזיקין לצורך מיצוי זכויותיכם.

 

משרדנו, בעל ניסיון רב בייצוג נפגעים אשר נגרמו להם נזקי גוף קשים ומימוש זכויות מול ביטוח לאומי.

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס