3
2
1

פיצוי בסך של 105,000 ₪ בפגיעת צוואר קלה

פגיעה בצוואר

הנפגעת, אשר יוצגה על ידי משרדנו, נפגעה בתאונה דרכים בשנת 2009 כאשר התנגשה בקיר ביטחון, נזרקה עם רכבה לצד השני של הכביש והתנגשה אף בגדר שניצבה שם.

כתוצאה מתאונת הדרכים נפגעה מרשתנו בעיקר בצווארה ובשורש כף יש שמאל. ממקום התאונה פונתה מרשתנו לבית חולים לניאדו שם היא נבדקה ואובחנה רגישות בצוואר, ופגישה בשורש כף יד שמאל.

 

משרדנו הגיש בשם הנפגעת תביעת נזיקין (ת.א 22036-11-09 בבית משפט השלום בת"א) לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

בית המשפט מינה מומחה בתחום האורטופדיה אשר בדק את הנפגעת וקבע כי נכותה הרפואית בגין התאונה עומדת על 7.3%: 5% נכות בגין כאבים ממושכים בצוואר והגבלה קלה בתנועות הצוואר ו – 2.5% נכות רפואיים בגין הפגיעה בשורש כף היד שמאל עם הגבלת תנועות קלה מאוד.

 

לאחר שנקבעה נכותה הרפואית של מרשתנו עלתה השאלה מהו סכום הפיצוי המתאים בנסיבות העניין בגין 7.3% נכות ? (ובשפה פשוטה – כמה כסף יקבל נפגע עם נכות של 7.3% בגלל חבלה בצוואר וחבלה קלה מאוד ביד).

הנפגעת עבדה לפני התאונה כסמנכל"ית מערכות מידע בחברה מוכרת, ולמרות שלאחר התאונה חזרה מרשתנו לתפקיד בכיר ללא הפסד שכר בפועל, במסגרת התביעה שהוגשה על ידי משרדנו נדרש גם פיצוי כספי בגלל הסיכון שהפגיעה ומגבלותיה בעקבות תאונת הדרכים ישפיעו ויגבילו את כושר עבודתה בעתיד גם אם אין הפסדי שכר מוכחים כיום.

במסגרת הסכם פשרה אשר קיבל תוקף של פסק דין נקבע כי מרשתנו תקבל מחברת הביטוח סך כולל של 105,000 ₪.

 

משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי גוף קשים, רשלנות רפואית ומימוש זכויות מול ביטוח לאומי.

 

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס