3
2
1

תאונת עבודה – פיצויים

פיצויים בתאונת עבודה

מדי שנה נפגעים בישראל עובדים רבים בתאונות עבודה. עובד אשר נפגע בתאונת עבודה עשוי להיות זכאי לפיצויים ולזכויות מגופים שונים ועל כן מומלץ להתייעץ עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין או הביטוח הלאומי לצורך מימוש הזכויות.

 

עובד אשר נפגע בתאונת עבודה עשוי להיות זכאי לקבל זכויות מביטוח לאומי, כגון: דמי פגיעה, מענק, קצבת נכות ועוד.

 

במקרים רבים ייתכן והעובד שנפגע יכול להגיש תביעת נזיקין ולקבל פיצויים עקב נזקי הגוף שנגרמו לו מהמעביד או מעוולים נוספים, וזאת כאשר התאונה קרתה בשל רשלנות או מחדל או הפרת הוראות בטיחות מצד המעוול וכו'.

 

בנוסף, ייתכן ואותו עובד יהיה זכאי לקבל כספים מחברת הביטוח במידה והיה מבוטח בפוליסת ביטוח רלוואנטית.

לפיכך, לצורך מיצוי מקסימאלי של זכויות הנפגע יש לפנות לעורך דין בעל ניסיון רלוואנטי בתביעות נזיקין ותביעות נגד הביטוח הלאומי.

 

במידה ונפגעת בתאונת עבודה מומלץ לדווח על התאונה למעביד בהקדם האפשרי, לגבות עדויות מעדים רלוואנטים ולשמור את הפרטים שלהם, לצלם תמונות ממקום האירוע, לפנות לקבלת טיפול רפואי תוך ציון פרטי הפגיעה והעובדה שזו ארעה תוך כדי עבודה או בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה, לשמור קבלות ועוד. לאחר מכן יש כמובן לפנות לעורך דין תאונות עבודה- בעל ניסיון בתחום.

 

משרד עורכי דין ניצן מרום ושות' בעל ניסיון רב בתחום הנזיקין וייצוג מקרים קשים של רשלנות רפואית ונזקי גוף קשים עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות נגד הביטוח הלאומי, צרו עימנו קשר עוד היום לייעוץ חינם.

 

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס