3
2
1

לקוחת המשרד- פיצוי 100,000 ₪ עקב נפילה במדרכה

פציעה עקב נפילה במדרכה / רחוב

לקוחת המשרד מעדה על המדרכה בדרכה חזרה הביתה מהעבודה בסמוך למגרש חנייה. מרשתנו טענה מעדה על המדרכה עקב ליקוי בבניית המדרכה בו נתקלה בעת הליכתה ומעדה בפתאומיות תוך שהיא מושלכת על עמוד החשמל, ומעוצמת המכה הוטחה ונפלה על הרצפה.

 

משרדנו פעל להגיש תביעת נזיקין לפיצויים בעקבות נזקי הגוף שנגרמו לנפגעת כנגד עיריית רעננה (בשטחה היה המפגע) וחברת הביטוח המבטחת את העירייה (ת.א 42148/08 בבית משפט השלום בת"א).

 

זמן קצר לאחר ששלחה הנפגעת מכתב לעירייה בו היא מתלוננת על המפגע, תוקן הליקוי במדרכה. במסגרת הליכי ניהול התביעה, הציג משרדנו תמונות של המפגע במדרכה לפני שהיא תוקנה ותמונות של המדרכה לאחר התיקון.

 

בעקבות הנפילה במדרכה סבלה הנפגעת משבר בירך ימין ועבר ניתוח וקיבוע פנימי של השבר. מומחה בתחום האורטופדיה מטעם הנפגעת קבע כי בעקבות החבלה נותרו לה 10% אחוזי נכות לצמיתות. גם מומחה רפואי בתחום האורטופדיה מטעם הנתבעת סבר כי לנפגעת נותרו 10% נכות בגין ההגבלות הקלות שנותרו בירך.

 

במסגרת הסכם פשרה אשר קיבל תוקף של פסק דין נקבע כי הפיצוי בתיק יעמוד על סך כולל של כ-100,000 ₪ (כולל תשלומי הביטוח הלאומי).

 

משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג מקרים קשים של נזקי גוף, לרבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נזיקין שונות ומיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי וחברות הביטוח השונות.

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס