3
2
1

מימוש זכויות רפואיות בביטוח לאומי

מימוש זכויות רפואיות ביטוח לאומי

במאמר זה נפרט את הדרכים למימוש זכויות בביטוח לאומי, היתרונות בפנייה לעורכי דין לביטוח לאומי לעומת גורמים אחרים ועוד.

אדם שחלה או נפגע עשוי להיות זכאי לכסף ולזכויות שונות מביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות פנסיה משרד הביטחון ומעוולים שונים.

 

כאשר יש צורך בהגשת תביעה משפטית (כמו במקרים של רשלנות רפואית או תביעות נזיקין בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילה ברחוב ותאונות אחרות שגרמו לנזקי גוף) ברור כי יש צורך להסתייע בעורך דין בעל ניסיון בתחום בכדי לממש את זכויות הנפגע באופן המיטבי.

 

אולם גם במקרים שבהם לא מדובר בתביעות לבית משפט, ואף כאשר מדובר במוסדות להם שילם הנפגע במיטב כספו במשך השנים כדי לבטח את עצמו מפני מצבים של פגיעה או מחלה, כגון: ביטוח לאומי, חברות ביטוח וכו', לעיתים יש צורך בייצוג על ידי עורך דין בכדי להשיג תוצאות מירביות.

 

בירוקרטיה, פקידים ונהלים

הנפגע מוצא עצמו לא אחת נאלץ להתמודד בירוקרטיה מורכבת, פקידים, נהלים שאינו מכיר, וועדות רפואיות ובדיקות ע"י רופאים שבריאותו אינה בראש מענייניהם וכו'. הנפגע אינו מודע לכל זכויותיו, ואינו מבין האם אחוזי הנכות שנקבעו לו משקפים נאמנה את פגיעתו והאם הוא יכול לקבל יותר.

 

15 שנות ניסיון

משרדנו נמנה על המשרדים המנוסים והבולטים בארץ ומייצג מזה 15 שנה אלפי לקוחות בתביעות למימוש זכויות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח, גופים ציבוריים, משרד הביטחון ועוד תוך גביית עשרות מיליוני שקלים עבור לקוחות המשרד.

 

משרדנו מטפל, בין היתר בנושאי

  • קבלת קצבת נכות כללית
  • קצבת נפגעי עבודה
  • פטור רפואי ממס הכנסה
  • ביטוח נכות מתאונה
  • קצבת אבדן כושר עבודה
  • זכויות נוספות המגיעות לנפגעים בגין אחוזי נכות רפואיים.

 

ליווי מלא לאורך כל שלבי הטיפול

המשרד מלווה את הלקוחות לאורך כל שלבי הטיפול בתיק, החל משלב איסוף החומר הרפואי הרלוואנטי, טיפול בכל השלבים הבירוקרטים לרבות למילוי טפסים והגשתם, הפנייה לבדיקות, פנייה למומחים רפואיים מתאימים והגשת חוות דעת רפואיות במקרי הצורך, הדרכה צמודה לקראת הדיונים בועדות הרפואיות, וכמובן ליווי, ייצוג וטיעונים בפני הועדות הרפואיות. בנוסף למשרד ניסיון רב ומוניטין בייצוג וליטיגציה בפני כל הערכאות המשפטיות (להבדיל מגופים אחרים לא משפטיים שאינם רשאים לעשות כן), בתי הדין האזוריים ובית הדין הארצי, כאשר לבתי הדין סמכות רק בשאלות משפטיות ומכאן החשיבות הרבה בייעוץ וייצוג על ידי עורך דין בעל ניסיון בתחום.

 

 

חשוב: בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה של גופים שונים המכריזים על עצמם כפועלים למימוש זכויות רפואיות. גופים אלה נעזרים בפרסום מאסיבי וקמפיינים ברדיו, בשלטי חומות בעיתונים וכו'. לגופים אלה, שאינם עורכי דין, אסור לספק ייצוג משפטי. כך, למשל גופים אלה אינם רשאים להגיש תביעות לבתי המשפט, הם אינם רשאים לייצג נפגעים בפני ועדה רפואית וטעון בשמם, הם אינם רשאים לייצג בפני בתי הדין בתביעות על החלטות המוסד לביטוח לאומי ועוד.

 

משרד מרום ושות' בעל ניסיון רב במימוש זכויות רפואיות והשגת תוצאות אופטימאליות עבור הנפגעים באופן אשר יאפשר להם המשך קיום בכבוד.

למידע נוסף ופגישת ייעוץ חינם:

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס