3
2
1

תביעות ביטוח

תביעת ביטוח

משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג נפגעים להם נגרמו נזקי גוף קשים בתביעות לתגמולי ביטוח נגד חברות הביטוח מכוח פוליסות שונות, כגון:

 

 

  • פוליסת אובדן כושר עבודה
  • פוליסת נכות מתאונה
  • פוליסת ביטוח חיים
  • פוליסת ביטוח תאונות אישיות
  • פוליסת ביטוח תאונות אישיות תלמידים
  • ועוד…

 

מניסיוננו הרב, נוכחנו לדעת כי, למרבה הצער, פעמים רבות בקרות מקרה הביטוח, מבקשות חברות הביטוח להתנער מהכיסוי הביטוחי שלא כדין ודוחות תביעות ביטוח על פי הפוליסה בטענות שונות ומשונות, שכל מטרתן להתחמק מתשלום תגמולי הביטוח מתוך תקווה שהמבוטח יוותר על זכויותיו או על חלקן.

 

דיני ביטוח

דיני הביטוח הינם מורכבים וסבוכים, כאשר מצד אחד עומדת מכונה אימתנית ומשומנת בדמות חברת ביטוח לה משאבים בלתי נדלים ומנגד עומד אותו מבוטח חסר ידע אשר פקד אותו אסון, ודווקא בשעה קשה זו כאשר הוא מבקש לממש את המגיע לו על פי הפוליסות שרכב במיטב כספו הוא מוצא עצמו נתקל בחומה בצורה.

 

 

טענות הדחייה של חברות הביטוח הינן רבות ומגוונות, ולפיכך מומלץ בכל מקרה להיוועץ עם עורך דין המתמחה בדיני הביטוח וניהול תביעות לתגמולי ביטוח, על מנת לבדוק את נכונות הטענות הללו, ובדיקת קיומה של עילת תביעה וזכאות לפיצויים.

 

 

מבוטחים אשר מנסים להתחיל בבירור תביעתם בכוחות עצמם לעיתים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך, ולפיכך, מומלץ להיוועץ בעורך דין מתאים כבר בשלבים הראשונים בטרם מנקיטת הליך כלשהו.

 

חשוב לציין כי לתביעות לתגמולי ביטוח נקבעה בחוק תקופת התיישנות מקוצרת העומדת ככלל על שלוש שנים בלבד לאחר שקרה מקרה הביטוח. לפיכך, אסור להתמהמה בבירור ומיצוי הזכויות מול חברות הביטוח.

 

על בסיס הצלחה

משרדנו גובה לרוב שכר טרחה רק על בסיס הצלחה על פי אחוזים מסוכמים מסכום התגמולים ו/או הפיצוי שמתקבל.במילים פשוטות, הלקוח אינו משלם שכר טרחה מראש, ורק במידה ומתקבל פיצוי, המשרד גובה את שכר הטרחה באחוזים המסוכמים מהסכומים המתקבלים.

 

לכן, אנו ממליצים כי בכל מקרה בו ברצונכם לברר ולמצות את זכויותיכם לתביעה לתגמולי ביטוח מכוח פוליסה וכן במקרים שבהם נדחתה תביעתכם על ידי חברת הביטוח, לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין המתמחה בדיני ביטוח.

 

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס