3
2
1

פיצויים

פיצויים

תביעת נזיקין הינה תביעה אזרחית לקבלת פיצויים בגין עוולה שנגרמה לניזוק על ידי מזיק כלשהו.
עיקרון העל בדיני הנזיקין הינו "השבת המצב לקדמותו", כלומר העמדת הנפגע במצבו עובר לתאונה ככל הניתן.

הכוונה הינה שאומנם לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור, אך יש לספק לניזוק את כל הצרכים המיוחדים ולכפר על כל ההפסדים שנגרמו לו בגין התאונה.
הפיצויים הנפסקים בתביעות נזיקין אינם בבחינת פרס. כל ניזוק היה מוכן לוותר על כספי הפיצויים ובלבד שתושב לו בריאותו. פיצויים אלה נועדו לספק לניזוק את כל צרכיו ולהבטיח לו איכות חיים מירבית חרף פגיעתו עד לאריכות ימי חייו.

 

מה כוללת תביעת נזיקין

תביעת נזיקין כוללת, בין היתר

  • תביעות בגין רשלנות רפואית
  • תאונות דרכים
  • תאונות עבודה
  • תביעות נגד רשויות מקומיות בגין נפילה ברחוב או פגיעה מכשול
  • ועוד.

 

כדי להגיש תביעת נזיקין יש לפנות לעורך דין נזיקין בעל ניסיון רב בתחום, אשר יוכל למקסם את סיכויי התביעה ולנהלה באופן ראוי ומיטבי.

 

הפיצויים בתביעת נזיקין תלויים בפרמטרים רבים והם ייקבעו באופן ספציפי ופרטני לגבי הניזוק הספציפי. בין יתר, הגורמים אשר ישפיעו על גובה הפיצויים, ניתן לציין את הנכות הרפואית שנגרמה לניזוק, הפגיעה התפקודית שהוסבה לו, גילו, עיסוקו עובר לתאונה, הפסדי השכר שנגרמו לו, האם נזקק לעזרה חיצונית (מטפלים בשכר או עזרה במשק הבית או אף עזרת קרובי משפחה), טיפולים רפואיים, תרופות, ציוד, התאמות דיור, הוצאות נסיעות וניידות ועוד.

 

ככל שהנכות הרפואית והתפקודית גבוהה יותר כך סכום הפיצויים יהיה גבוה יותר, ובמקרים של פגיעות קשות במיוחד (כגון שיתוק של ארבעת הגפיים), סכום הפיצויים אף עשוי להיות מעל ל – 10,000,000 ₪.
משרד עורכי דין ניצן מרום ושות' בעל ניסיון רב בתביעות נזיקין מורכבות, לרבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, פגיעות גוף קשות ורב מערכתיות, מימוש זכויות מביטוח לאומי ותביעות נגד חברות ביטוח.

 

למידע נוסף, יצירת קשר ופגישת ייעוץ חינם:

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-6090860
שם
דוא"ל
טלפון
כל הזכויות שמורות © ניצן מרום ושות`
Join our Rss Feed Visit on facebook ניצן מרום בגוגל פלוס